Zwroty

Zwroty i wymiany

Odstąpienie od umowy sprzedaży/zwrot produktów
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może wyrazić chęć zrezygnowania z zakupu (tj. odstąpienia od umowy zawartej na odległość) kupionego towaru bez podania żadnej przyczyny.
Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym w granicach zwykłego zarządu, tzn. towar musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, z kompletną jego zawartością i oryginalną metką, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Towar powinien być odesłany niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia zamiaru zwrotu.
W przypadku odstąpienia od umowy, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie internetowej sklepu. Do takiej przesyłki należy dołączyć formularz zwrotu - kliknij, aby pobrać formularz (w przypadku braku dostępu do drukarki może być przepisany ręcznie). Zwrot pieniędzy nastąpi w terminie nie przekraczającym 14 dni.
Ważne! - Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

Zwracane produkty prosimy odesłać na adres:
Romantica Mariola Wesołowska
ul. 6 Sieprnia 14, 90-416 Łódź
Odsyłany towar musi być starannie zapakowany aby uchronić go przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Koszty zwrotu ponosi klient.

Wymiana:
Aby dokonać wymiany towaru prosimy odesłać produkt na poniższy adres:

Romantica Mariola Wesołowska
ul. 6 Sieprnia 14, 90-416 Łódź


Do przesyłki prosimy dołączyć krótką informację:

Imię i nazwisko + telefon kontaktowy.
Adres na jaki ma zostać odesłany wymieniany produkt.
Wskazówki na jaki rozmiar ma zostać dokonana wymiana.

    Aktualności

    Przeczytaj co dzieje się w świecie mody