Porozmawiajmy o bieli ...

Wiele z nas ma dosyć sceptyczny stosunek do białych ubrań, bo jak wszystkie wiemy – one pogrubiają! Nic bardziej mylnego!

Biel jest kolorem kojarzonym z niewinnością i delikatnością ale nie jest wcale powiedziane, że nie może być również seksowna i odważa jednocześnie. Na stronach naszego sklepu znajdziecie wiele topów, bluzek i sukienek w tym kolorze i zapewniam Was, że dobrze dobrany strój nie oznacza „wyszczuplającego” koloru, ale po prostu dobry krój.

Proponowane przez nas ubrania charakteryzuje przede wszystkim zwiewność i lekkość. Większość ubrań wykonana jest z jedwabiu, który posiada nieprzeciętną zdolność kamuflowania naszych niedoskonałości i uwypuklania tego co w nas piękne – subtelnej kobiecości, która jest w każdej z nas.

Biel ponadto daje nam pełną wolność w eksperymentowaniu z innymi kolorami, które mogą świetnie maskować nasze np. za szerokie biodra, czy brak wcięcia w pasie.

Poniżej przedstawiam kilka stylizacji prosto z naszego sklepu, które idealnie pasują zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje.